Laste sünnipäevad

Kus pidada laste sünnipäeva Tallinnas?

Meil on Sulle vastus! PESAKE VIIMSIS loob koos maagilisi ja meeldejäävaid tüdrukute SÜNNIPÄEVAPIDUSID Tallinnas - näiteks on Pesake ideaalne koht 10-aastase ja vanema tüdruku sünnipäevaks. Võlu, maagia ja erilisus peitub selles, et me pakume pidu koos täisteenindusega peo algusest lõpuni. Nõude- ja söökidega toimetamine jäta perenaise hooleks ning naudi ise oma lapse pidu. Samuti on hoolitsetud, et kõik saaks pildile ja tort õigel ajal laual. Sina lihtsalt TULE, OLE ja NAUDI või usalda tüdrukud Pesakesse omapead! Ootame tüdrukuid vanuses 9-13 aastat.

Laste sünnipäeva paketi hinna sisse (10 tüdrukut) kuuluvad - soojad ahjust tulevad kaneelisaiad (10 last – 2 kaneelisaia 1 tüdruku kohta), joogivesi, tee, peokoha kaunistused, jäädvustus peost (perenaine teeb peost pilte ja saadab hiljem wetransferiga sünnipäevalapsele. Perenaise täisteenus peo algusest lõpuni (kui saabute on valmis nõud, vaasid, kaneelisaiad). 

Nõude ja söökidega toimetamine on perenaise hool ja teenus kohapeal. Ema saab rahulikult nautida tassi teed ja oma lapse pidu – ei pea muretsema pildistamise, nõudepesu ega tordi õigeagselt lauale toimetamise pärast.

Lisatasu eest tellime soovi korral peoteemalise suus sulava käsitöötordi koos küünalde ja vulkaaniga. Kuna loomine täidab kôik meeled, siis oleme täheldanud, et lapsed palju sööki ei vaja. Seepärast soovitame pôhirôhu jätta loovale tegevusele. Lapsed saavad nautida teemapidu ning lihtsalt mõnusat olemist, nautlemist kõrvaltoas – LILLETIIBADE tuba, kus on valged padjad, suur valge pehme vaip ja suur maalitud lilletiibade sein, mille taustal pilte teha ja kus saab mõnuleda, niisama olla ja tüdrukute jutte ajada.

Kohapeal on Bose kõlar muusika jaoks, nõud, vaasid, küünlad ja kõik muu, mis üheks mõnusaks tüdrukute sünnipäevaks vajalik. Piisab, kui saabute 30 min varem.

Pesake viimsis

  • Facebook
  • Instagram

Palun jäta oma e-post, et saaksime Sind hoida kursis kõige põnevaga, mis meil toimub. Aitäh!

Liitu Pesakese uudiskirjaga

Rännakukeskus OÜ

IBAN: EE427700771004299418

Reg. kood: 12742741

Kikkapuu tee 15, 12113

Tallinn

© 2020 Pesake Viimsis by Bryton.