Mida pakume?

PESAKE VIIMSIS pakutavate teenuste hulka kuuluvad huvitavaid laste- ja tüdrukute sünnipäevapeod,  naiste-ja tüdrukuteõhtud, beebihommikud ning töötoad Tallinnas.

JUUKSEPIDU. MAAGIAPIDU. MAALIMISPIDU. KRISTALLIPIDU. KERAAMIKAPIDU. KOKKAMISPIDU. SCRUNCHIE PIDU jne. Huvitavad töötubade & sünnipäevade läbiviijad garanteeritud! Laupäeva ja pühapäeva hommikuti korraldame samadel teemadel töötubasid tüdrukutele ja poistele. Kui tüdrukuid ootame hommikuti, siis emasid ja naisi ootame õhtuti, meil toimub naistele nii maali-, vestlus- ja muid huvitavaid teemaõhtuid kui ka põnevate ja tuntud läbiviijatega naisteõhtuid. Minu enda vajadusest ja sõbranna hea ideena said alguse ka beebimassaazi hommikud. Loe rohkem vastava kategooria alt.

Kas pakume ka toitlustust? Toitlustust me kohapeal ei paku. 

 

Kui pikk on laste sünnipäevapeo kestvus? Peo kestvus on orienteeruvalt 2-2,5tundi. 

Kas külaliste arv on piiratud? Mahub meid mõnusalt 10 tüdrukut ühe laua taha looma, selle arvestusega on ka kõik sünnipäevapeopaketid meil loodud (mahutame ära max 12 tüdrukut). 

Kui vanadele tüdrukutele peod mõeldud on?

Tüdrukute PESAKE on ennekõike ikka tüdrukutele mõeldud. Õrna hingega noormehi tervitame samuti. Me loome koos MAAGILISI ja MEELDEJÄÄVAID tüdrukute pidusid, kas siis toredate hommikute või sünnipäevade näol. Ootame eelkõige tüdrukuid vanuses 9-13a. Miks just see vanusegrupp? Sest see on vanusegrupp,  kus tüdrukud juba sirguvad neiudeks ning tihti eelistavad privaatsemat ja tegevusega kaasnevat pidu. 

Sünnipäevad

Tüdrukute hommikud

Naisteõhtud

Muud üritused

 

Pesakese lugu

Pesake Viimsis on STUUDIO KORTER ning on tekkinud minu enda vajadusest. Olen viimased kaks aastat otsinud Viimsis ja Pirital sellist mõnusat sünnipäevapeo kohta oma tütrele,  kus 10 kõige kõigema sõbrannaga temale meelepärane, hingelähedane pidu korraldada. Maagilist ja hubast kohta, kus kõik sõbrannad saaksid 100% tähelepanu ja kus sünnipäev oleks meeldejääv ning puudutaks ka hinge. Mu laps armastab savist asju teha, maalida, kokata. Talle meeldivad kristallid ja maagia, ka patside punumine ja soengute tegemine on põnev teema. Meie Nelgi tee korter on senini kasutuses olnud kontorina ja väikese beebi kõrvalt tekkis mul mõte luua Viimsisse „Pesake Viimsis“, kus hakata korraldama tüdrukutele meeldejäävaid sünnipäeva- ja teemapidusid. Otsustasin, et loon ise sellise koha. 

Mulle tuli appi minu hea sõber kunstnik ja disainer Evelin Vaherpuu, kes väga naudib lisaks sisekujundusprojektidele ja kujundusmaastikule läbi viia maalirännkuid naistele ja noortele. Mõeldud tehtud. Lõime koos maagilised ruumid ja konseptsiooni, erilise koha, kus neiud ja naised tunnevad end hoitult ja tiivustatult. Mina korraldan ja loon kõik vajaliku ja pakun huvitavate ürituste läbiviimist neile, kes armastavad luua sisu ja muidugi, kes on parimad noortega töötamises. Õnneks on mul neid tuttavaid palju läbi aastate kogunenud. Me korraldame pühapäeviti tüdrukutele maali-, maagia-, kristalli- jne. hommikuid. Ühineda saab igaüks kes soovib ja vanus võiks alata teemahommikutel alates 7 plus kuni 13 ja mahub meid 10 kuni maksimum 12 tüdrukut või poissi. Oluliseks pean seda, et jõuame iga lapseni. Soovin, et iga laps saaks tähelepanu, meil on aega iga lapsega ka päriselt suhelda. Pakume erinevaid tüdrukute sünnipäevapidude pakette ja teemapidusid, vanuses 9-13 aastat. Tänaseks oleme teinud juba emadele mõnusaid maaliõhtuid koos elava muusikaga ja ka toetavaid vestlusõhtuid. Just nii nagu vanasti – naised, emad ja vanaemad peavad ju ka aegajalt koos käima ning naudin, kui saan neile selleks õdusa, mõnusa ja turvalise keskkonna luua ning parimad läbiviijad kohale organiseerida. 

Pesakeses on  kokku 3 tuba ning avar köök. Peamine nendest -Pesakese süda e. Põhituba – suures toas on suur 10 inimese laud koos 10 tooliga. 1 lisalaud 4 tooliga. Küünlad, küünlaalused, viirukid, padjad, pleedid, Bose kõlar, avar köök koos kõige vajalikuga. 2m x 1.80 valge vaip.  Istumiskohti on max.16 toolidel. Patjade peale ringi mahub istuma max. 20 inimest.

HIND: 18eur/h

Põhituba

1/5

Toas on 14 valget patja, valge udupehme vaip, 2 tooli. Mõnusa olemise ja puhkamise koht. Sobib kasutamiseks ideaalselt eraseansideks. fotosessioonideks.

HIND: 8eur/h

Lisaks on meil veel ka kontorituba. Ürituse toimumise päeval saab seda kasutada kokkuleppel asjade hoiuruumina.

Lilletiibade tuba

Kontori tuba

1/1

Pesake viimsis

  • Facebook
  • Instagram

Palun jäta oma e-post, et saaksime Sind hoida kursis kõige põnevaga, mis meil toimub. Aitäh!

Liitu Pesakese uudiskirjaga

Rännakukeskus OÜ

IBAN: EE427700771004299418

Reg. kood: 12742741

Kikkapuu tee 15, 12113

Tallinn

© 2020 Pesake Viimsis by Bryton.